fbpx

Do webinaru pozostało:

Dni
Godzin/y
Minut/y
Sekund/y

Nie czekaj z zapisem, mamy określoną ilość miejsc.

Mniej znaczy lepiej

Dlaczego częste i głębokie oddychanie to
szkodliwy MIT?

 Jak ograniczenie oddechu wpływa na poprawę wydolności, skraca czas regeneracji i symuluje trening wysokogórski.

Webinar za 0 zł

6 marca

start o 20:00

Na webinarze dowiesz się m.in o tym:

Anna Ryczek

Jestem trenerką oddechu metody Butejki i jedynym w Polsce masterinstruktorem Tlenowej Przewagi – a jak się okazuje, oddychanie to nie tylko „wdech, wydech”!

Z wykształcenia magister psychologii, nauczyciel jogi i pilatesu, a z zamiłowania prawdziwa detektywka świata oddechu. Moja przygoda z oddechem zaczęła się w Irlandii, gdzie odkryłam, że mniej znaczy więcej – przynajmniej jeśli chodzi o oddychanie!

Tam też spotkałam Patricka McKeowna, który także zaoferował mi tłumaczenie swoich książek na język polski. I tak oto, stałam się prekursorem metody Butejki i Tlenowej Przewagi w Polsce.

W mojej pracy spotykam się z różnymi ludźmi – od rodziców z „ustoddychającymi” maluchami, przez panikujących niepokojów, astmatyków, aż po sportowców szukających tajemnicy lepszej wydolności. To niesamowite, jak oddech wpływa na nasze zdrowie, odporność i poziom energii!

Poza oddechem, moją pasją jest joga – zwłaszcza ta na hamakach, czyli aerial joga. Tak, dobrze czytasz – joga w powietrzu! Prowadzę nawet kursy instruktorskie, łącząc je z nauką o prawidłowym oddychaniu. Bo przecież w życiu chodzi o to, by trzymać się wysoko, dosłownie i w przenośni!

Webinar za 0 zł

6 marca

start o 20:00

Wpisz poniżej swoje dane,

aby dołączyć do webinaru za 0zł.

Numer użyjemy tylko raz, aby przypomnieć Ci o webinarze :)

Zapisując się na prelekcję online wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Helena Głaczyńska – Ryczek z siedzibą w Nowym Sączu, ul. Sobieskiego 3 (Administrator danych). Mogę cofać zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza danie zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.