O nas

Tlenowa przewaga - Oxygen Advantage® to rewolucyjna metoda oddechowa, która zwiększa wydolność fizyczną i symuluje trening wysokogórski.
Oto jej korzyści:
  • późniejsze wystąpienie objawów zmęczenia i wyższy próg mleczanowy
  • wyższe wyniki treningu aerobowego
  • lepsza ekonomika biegu
  • wyższe VO2 max
  • lepszy transport tlenu do organów i pracujących mięśni
  • mniejsze odczucie zadyszki w trakcie ćwiczeń fizycznych
  • opanowanie astmy wysiłkowej
  • pomoc w utrzymaniu sprawności w trakcie odpoczynku i rekonwalescencji
  • większe skupienie i zdolność koncentracji

„Tlenowa przewaga:” to autorski program stworzony przez Patricka McKeown, który jest międzynarodowym autorytet w dziedzinie oddychania. Oparty na książce o tym samy tytule, zawiera techniki oddechowe, które dzięki poprawie parametrów oddechowych i pracy nad oddechem funkcjonalnym, zwiększają wydolność, poprawiają jakość snu i skupienie umysłu.

Czołowi sportowcy od dziesięcioleci stosują trening wysokogórski, żeby zwiększyć swoją wydolność.

Zapoznaj się z naszą ofertą
Dlaczego warto z nami współpracować?

100% Zadowolonych klientów

Współpracujemy z międzynarodowym partnerem

Technika potwierdzona badaniami naukowymi

Jesteśmy jedyną w Polsce certyfikowaną firmą Oxygen Advantage

Kto nam zaufał?
Pierwszy raz spotkałem się z Przewagą tlenową dzięki masce Sporstmask. Już po krótkim użytkowaniu stwierdziłem, że jest mi naprawdę ciężko, a skoro jest ciężko to idę w dobrym kierunku. Od razy byłem zafascynowany b technologią i wiedzą kryjącą się za tym prostym urządzeniem, które pozwalało mi wykonywać ciężkie treningi oraz relaksować się i rozluźniać bardzo łatwo w czasie pracy.
Zakupiłem książkę Przewaga tlenowa a potem udałem się prosto na szkolenie kursu instruktorskiego Tlenowej przewagi z P.McKeown. Całe trzy dni szkolenia musiałem się kontrolować ponieważ stopień szczegółowości naukowej wiedzy i kompetencji prowadzącego wprawiały mnie w zachwyt, co ,pomimo przeciwwskazań powodowało otwieranie ust 🙂
Od lat zajmowałem się medytacją, mindfulness i sportami walki, a teraz po latach jedyne czego żałuję to fakt, że nie poznałem tej metody wcześniej co dałoby mi znacznie inny obraz możliwości jakie kryją się w codziennej praktyce oddechowej związanej z wysiłkiem, regeneracji i ze snem. Jeszcze raz dziękuję za fachowe, rzeczowe i przygotowujące do pracy z ludźmi szkolenie – polecam i na pewno wrócę.
I’ll be back 🙂

Przemysław Bulski, dietetyk, lifestyle coach – www.przemyslawbulski.pl

Jeżeli mogę użyć sformułowania: „buduje się nowym”, to dzieje się to w oparciu o wiedzę jaką uzyskałem na Kursie Instruktorskim Tlenowej Przewagi. Świadomość biochemicznych i biomechanicznych reakcji jakie zachodzą w organizmie podczas treningu hiperkapniczo – hipoksycznym zmieniła moje dotychczasowe rozumienie procesu oddechowego. Jestem bardzo zadowolony, że zeszły się nasze drogi. Z wyrazami uznania dla Anny Ryczek – Buteyko Polska i Patrick Mckeown autora programu Oxygen Advantage. 

 

Maciej Rybicki – Prezes Fundacji Start-Sport – KAATSU Polska

Jako czynny sportowiec ze specjalizacją: ultra-wszelkie „Tlenową przewagę” polecam z czystym sumieniem wszystkim Biegaczom, Swimrunerom, Triathlonistom czy innej maści pozytywnie zakręconym Dzikom. Regularnie wykonywane ćwiczenia oddechowe „Tlenowej przewagi” pozwalają wymiernie poprawić parametry wydolnościowe, w szczególności podnieść V02max, zwiększyć poziom tolerancji  organizmu na kwas mlekowy czy na niedobór tlenu w otoczeniu. W ciągu 3 tygodni przesunąłem już po raz kolejny swoje granice wydolnościowe. Mój TWOT zwiększył się z 33 sekund do 38 sekund, a V02max zwiększyło się z 64 do 70. To naprawdę przynosi efekty. Miałem to szczęście, ze kurs prowadził Patrick McKeown, a tłumaczyła go Anna Ryczek. Lepiej nie sposób było trafić. Pasja, zaangażowanie, rzetelność.

Nie dodam nic więcej. Nie trzeba…
Ocena:6+ i jeszcze 😊 Polecam do sześcianu.

Sławek Waszek – sportowiec, ultramaratończyk- karkonoszteam.pl/