Certyfikowany kurs instruktorski

Tlenowej przewagi – Oxygen Advantage®

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli jesteś:

lub pasjonatą, który chce zoptymalizować swoje własne wzorce oddechowe.

Najbliższe szkolenia:

Zostań instruktorem Oxygen Advantage® i poznaj skuteczne techniki oddechowe, które pomogą twoim klientom poprawić wydolność, symulować trening wysokogórski, optymalizować codzienne wzorce oddechowe, zwiększyć dostawy i wykorzystanie tlenu, lepiej się regenerować, głębiej spać i przywracać równowagę w autonomicznym układzie nerwowym i usprawnić koncentrację.

Poznaj fascynującą fizjologię oddechu i uzyskaj ciekawy zawód.

Certyfikowany kurs instruktora Oxygen Advantage® oferuje solidne, oparte na najnowszych badaniach naukowych podłoże praktyczne i teoretyczne i przygotowuje do prowadzenia indywidualnych oraz grupowych treningów oddychania.

Zdobądź unikalne umiejętności i dołącz do liczącej kilkuset członków miedzynarodowej grupy instruktorów
Oxygen Advantage®

Dlaczego warto zostać instruktorem
Oxygen Advantage®?

Będziesz w stanie
bezpiecznie i skutecznie
nauczać klientów indywidualnych
oraz grupy jak:

Korzyści z kursu instruktorskiego
Oxygen Advantage®

szkolenie, po którym będziesz mógł prowadzić zajęcia dla grup i klientów indywidualnych

dokładny skrypt i unikalne ćwiczenia, by nauczać technik Oxygen Advantage®

dostęp do platformy szkoleniowej z nagraniami video i materiałami edukacyjnymi

wpis na listę certyfikowanych instruktorów na stronie oxygenadvantage.com

Stałe wsparcie po kursie oraz dedykowana grupa na Facebooku

Poznaj prowadzących kurs
Oxygen Advantage®

Anna Ryczek

Jestem trenerką oddechu metody Butejki oraz Tlenowej Przewagi.

Z wykształcenia magister psychologii, nauczyciel jogi oraz pilatesu.
Tematyką oddechu zajmuję się już od wielu lat.

Moja przygoda z oddechem zaczęła się w Irlandii – kiedy robiłam kurs instruktorski jogi i dowiedziałam się, że należy oddychać mniej, a nie więcej. W tym czasie poznałam Patricka McKeown, który mieszkał w tym samym mieście, w którym wówczas przebywałam. Patrick zaoferował mi tłumaczenie swoich książek na język polski. W ten sposób stałam się ambasadorką metody Butejki i Tlenowej Przewagi w Polsce.
Przetłumaczyłam kilka książek Patricka, między innymi: „Spokojny oddech, spokojny umysł”, „Zamknij usta” oraz „Atomic Focus”.

Widzę w jak ogromny sposób oddech oddziałuje na nasze zdrowie. Trafiają do mnie osoby chcące poprawić swoją wydolność, zredukować zadyszkę, poprawić sen czy możliwość regeneracji. W tej grupie są zarówno sportowcy, jak i trenerzy, astmatycy i osoby zdrowe. Oddech jest dla każdego. Czuję się uprzywilejowana będąc edukatorką i promotorką tak ważnego aspektu życia, który odpowiada zarówno za nasze zdrowie, odporność jak i poziom energii.

Poza oddechem zajmuję się także jogą, a w szczególności – aerial jogą – czyli jogą na hamakach. Prowadzę w tym obszarze także kursy instruktorskie i łączę je z tematyką prawidłowego oddechu.

Patrick McKeown

Światowej sławy autor i praktyk oddychania Patrick McKeown kształcił się w Trinity College w Dublinie, a następnie ukończył szkolenie kliniczne w zakresie metody oddychania Butejki w Klinice Butejki w Moskwie, Rosja.

Szkolenie to akredytował sam prof. Konstantin Butejko.

Patrick został niedawno członkiem Królewskiego Towarzystwa Biologicznego w Wielkiej Brytanii za wkład w nasze zrozumienie oddychania. Kiedy nie pracuje w swoim domu w zachodniej Irlandii, Patrick dużo podróżuje po Europie, USA i Australii, ucząc i trenując sportowców i trenerów w ramach programu Tlenowa Przewaga.

Prowadzi warsztaty i przemawia na konferencjach na całym świecie. Patrick udzielił wielu wywiadów w krajowych i międzynarodowych mediach.

Otrzymał rekomendacje od popularnych guru zdrowia, dr Josepha Mercoli (założyciela największej na świecie witryny poświęconej zdrowiu Mercola.com) i Danny’ego Dreyera, założyciela ChiRunning.

Od 2015 roku Patrick trenuje elitarnych sportowców Notre Dame, Patricka Feeneya, Chrisa Geistinga i Jade Barbera, którzy przygotowywali się do kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w 2016 roku.

Patrick trenuje również zawodników NFL, piłki nożnej i GAA w programie Tlenowa Przewaga.

Opinie uczestników

Odtwórz wideo

O kursie

Szczegóły / Details:

Instruktor/ Instructor:
Anna Ryczek i Patrick McKeown

Tłumacz/ Interpreter:
Anna Ryczek

Miejsce/ Venue:
Kraków, ul. Szlak 29 – SHUKLOS

Data/ Date:
6-8.01.2023

Wszystkie sesje zostaną nagrane i udostępnione
uczestnikom jako materiały pokursowe.

Harmonogram:

Dzień 1 & 2 

Dzień 3

Pakiet kursu zawiera / Training package includes:

Przeciwskazania / Contraindications:

Program oddechowy Tlenowa przewaga obejmuje intensywne ćwiczenia oddechowe. Trening ten nie jest wskazany dla osób, które:

The Oxygen Advantage® programme includes intense breathing exercises. The training is not recommended for people, who:

W razie wątpliwości skontaktuj się z nami / In case of any doubts get in touch with us

Zaliczenie / Completion:

W celu zakończenia procesu certyfikacji należy zaliczyć egzamin pisemny na platformie szkoleniowej oraz opisać 3 przypadki klientów prowadzonych metodą Oxygen Advantage®. Zalecamy zaliczyć wszystkie moduły w ciągu 6 miesięcy od ukończenia kursu.

In order to receive a certificate one has to take part in the whole course and within 6 months after the course submit a theoretical exam in a written form and case studies of 3 clients taught with Oxygen Advanate® programme (300-500 words per client).

Cena za cały kurs wynosi - 3200 zł

Informacje:
Information:

Zapisy:
Booking:

Wszystkie sesje zostaną nagrane i udostępnione uczestnikom jako materiały pokursowe.

Do końca zapisów zostało tylko:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Liczba uczestników na daną edycję jest ograniczona, aby wygodnie przeprowadzić zajęcia.

Najczęściej   zadawane   pytania

W celu zakończenia procesu certyfikacji należy zaliczyć egzamin pisemny na platformie szkoleniowej oraz opisać 3 przypadki klientów prowadzonych metodą Oxygen Advantage®. Zalecamy zaliczyć wszystkie moduły w ciągu 6 miesięcy od ukończenia kursu.

W takiej sytuacji proponujemy wzięcie udziału w kolejnej edycji szkolenia lub zwracamy depozyt.

 • Zgłębisz tajniki metody i nauczyć się jak bezpiecznie i skutecznie poprawiać wzorce oddechowe twoich podopiecznych.
 • Dostaniesz materiały szkoleniowe, w których zawarta jest zarówno teoria jak i protokoły uczenia metody dla różnych grup klientów – np. sportowców, astmatyków, mówców, biznesmenów.
 • Po szkoleniu będziesz mieć dostęp do nagrań video z poprzednich kursów OA.
 • Dołączysz do grupy międzynarodowych instruktorów OA. Twój profil zostanie umieszczony na stronie: https://oxygenadvantage.com/instructors/.
 • Będziesz mieć dostęp do portalu treningowego po polsku i angielsku, który jest na bieżąco wzbogacany nowymi materiałami szkoleniowymi, linkami do badań, prezentacjami i materiałami marketingowymi.
 • Nauczysz się nowego zawodu, który może być wzbogaceniem tego co robisz lub działalnością samą w sobie.
 • Poznasz podobnie myślących ludzi, którzy patrzą holistycznie na zdrowie i sprawność człowieka.

Dla każdego – niezależnie czy chcesz zająć się oddechem zawodowo czy robisz to dla siebie. Metoda Oxygen Advantage® może stanowić wzbogacenie twojej pracy. Na kursy przyjeżdża sporo trenerów fitnessu, instruktorów jogi, biegania, ruchu funkcjonalnego, fizjoterapeutów, masażystów, trenerów głosu, ale także osób, które lubią się ruszać i chcą zadbać o samych siebie.

Oxygen Advantage® to bazujący na metodzie Butejki program, który został wzbogacony o trening symulacji wysokogórskiej i solidny fundament naukowy dotyczącą tego, jak ćwiczenia oddechowe wpływają m.in. na:

 • wydolność
 • zmniejszenie zadyszki w sporcie
 • lepszą regenerację
 • większe skupienie
 • wchodzenie w stan przepływu (flow)
 • zmniejszenie stresu przed występami czy zawodami
 • wzrost hormonu EPO i naturalny doping

Kurs instruktorski to dopiero początek. Na platformie szkoleniowej znajduje się mnóstwo materiałów do samodzielnego studiowania. Mamy grupę na fb do wzajemnego wsparcia. Patrick McKeown organizuje spotkania na zoomie dla absolwentów szkolenia (po angielsku), na których można zadać nasuwające się pytanie.

W Polsce otrzymasz wsparcie od master instruktora Anny Ryczek. Tak naprawdę kurs instruktorski to dopiero początek 🙂

Wpisz poniżej swoje dane,

aby dołączyć do webinaru za 0zł.

Numer użyjemy tylko raz, aby przypomnieć Ci o webinarze :)

Zapisując się na prelekcję online wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Helena Głaczyńska – Ryczek z siedzibą w Nowym Sączu, ul. Sobieskiego 3 (Administrator danych). Mogę cofać zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza danie zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.